Araç İçi 10 ŞUBAT 2016 / 14:42

Tesla Model 3'te fiyatları aşağı çekecek

Uygun fiyatlı elektrikli otomobil parolası ile yola çıkan Tesla, sözünü tutmaya hazırlanıyor.

Otomotiv dünyasının "elektrikli otomobil" konseptine olan ilgisi arttıkça, otomobil üreticilerinin tüketicileri çekmek için uyguladıkları politikalar da değişmeye başladı. Uygun fiyata elektrikli araç parolası ile yola çıkan Tesla, yeni üreteceği aracın 35 bin dolar olacağını duyurdu. Buna karşın eyalet, eyalet farklılaşan vergiler ve indirimler ile birlikte Tesla Model 3 adlı otomobilin 30 bin doların altına inebileceğini de belirtmek gerekiyor. 

Aracın önümüzdeki Mart ayında tanıtılması beklenirken, ön sipariş sürecinin de yine Mart ayında başlaması bekleniyor. Aracın seri üretimine ise 2018 yılında başlanılacağı açıklandı. 

Konuyla ilgili daha detaylı bilgi için bu adresi ziyaret edebilirsiniz. 
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun