Araç İçi 03 TEMMUZ 2015 / 10:21

Gözünüz yoldayken kulağınız Plantronics’te olsun

Sürücülerin dikkatinin dağılmasına neden olan cep telefonu çağrıları için hayat kurtaran çözümü Plantronics geliştirdi. Kulaklık markası Plantronics, geliştirdiği bluetooth kulaklıkları ve araç kitleriyle seyir halinde bile gözünüzü yoldan ayırmadan gelen çağrıları yanıtlayabilirsiniz.Trafikte seyir halindeyken, cep telefonu ile konuşmak çok sayıda çevresel uyarıyı gözden kaçırmanıza neden oluyor. Durum böyle olunca trafik kazaları da beraberinde geliyor. Plantronics’in bluetooth kulaklıkları ile akıllı cep telefonlarına gelen çağrıları kolayca yanıtlayabilir, kimin aradığını öğrenebilir, müzik dinleyebilir ve tüm bunları yaparken trafikte güvenle seyredebilirsiniz.

Plantronics’in ürünleri arasında bulunan Voyager Legend bluetooth kulaklıkları, geliştirilmiş teknolojisi ile telefonunuza dokunmadan çağrıları yönetebiliyor. Sesli komutlarla gelen çağrıları kabul edip reddedebileceğiniz gibi arayan kişinin kim olduğunu da Voyager Legend kulağınıza söylüyor. Üç adet mikrofonu bulunan Voyager Legend, paslanmaz çelik rüzgar perdeleri ile rüzgar gibi dış etkenlerden gelen sesleri filtreleyerek karşı tarafa sadece sizin sesinizi iletiyor. Araç içinde seyir halindeyken ya da gündelik hayatta kolaylıkla kullanabileceğiniz, sıvı dökülmelerine karşı dayanıklı Voyager Legend, bu özellikleri taşıyan ilk bluetooth kulaklık özelliğini taşıyor.

Plantronics’in bir diğer ürünü olan K100 araç kiti, özellikle sürücülerin ilgisini çekiyor. Cep telefonunuzun bluetooth özelliği ile bağlandığınız araç kiti sayesinde çağrılarınızı kolaylıkla yanıtlayabilirsiniz. Plantronics K100 araç kitinde bulunan iki adet gürültü önleyici mikrofon ile karşı taraf etrafınızdakileri değil sizi dinliyor olacak. K100 içindeki FM verici sayesinde telefondan çaldığınız müziği araç hoparlöründen de duyabilirsiniz. Temiz bir ses için üst kalite hoparlöre sahip olan K100, gelişmiş performansıyla araç hoparlörü ve telefon arasında ses aktarımı da sağlayarak HD ses kalitesi sunuyor.

Plantronics K100 Araç Kiti fiyatı 189.00 TL’dir.

Plantronics Voyager Legend bluetooth kulaklık 319.00 TL’dir.
ETİKETLER : kulaklık Plantronics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun