Araç İçi 22 ARALIK 2014 / 13:30

Etiya ulaşım sektörünü yeniden şekillendiriyor

İETT tarafından bu yıl 7’inci kez düzenlenen “Transist 2014 Uluslararası Ulaşım Sempozyumu ve Fuarı”, 19-20 Aralık tarihlerinde İstanbul Kongre Merkezi’nde düzenlendi.


Türkiye’nin en büyük kurumsal yazılım şirketlerinden Etiya’nın da yer aldığı bu fuarda, değişen dünyada ulaşım teknolojileri trendleri masaya yatırıldı.

Gelişen teknolojiyle birlikte toplu ulaşımda akıllı, güvenli, kolay ve sürdürülebilir uygulamaların tartışıldığı fuarda Etiya da, bu konudaki en yeni çözümlerini ziyaretçilere tanıtma fırsatı yakaladı. Rekabet avantajı sağlayan yeni ve inovatif ürünlerin ulaşım sektörüne ilk kez tanıtıldığı bu fuarda, Etiya’nın ulaşım sektöründe 2015 hedefleri de ortaya konuldu.

Etiya Kurucu Ortağı ve Genel Müdür Yardımcısı Aslan Doğan, fuarla ilgili yaptığı açıklamada, şöyle konuştu:

“2015 yılı için hem yurt içi hem de yurtdışında büyüme hedeflerimiz bulunuyor. Telekom, ulaşım ve enerji odak sektörlerimizin başında geliyor. Bu sektörlerde CRM, kampanya yönetimi ve sipariş yönetimi çözümleri sunan bir şirket olarak yola devam edeceğiz. Aynı zamanda önümüzdeki yıl kobilere uygun maliyette bulut üzerinden de bu hizmetleri sunuyor olacağız.”

Fuarda öne çıkan Etiya ürün ve çözümleri:

Somemto: İş süreçlerini sosyal medyaya entegre etmeye ve sosyal medyanın dönüştürücü gücünü rekabet avantajına çevirmeye olanak sağlayan bir sosyal medya yönetim uygulamasıdır.

Telaura CCM: Telaura Müşteri Şikayet Yönetimi geniş müşteri kitlesine hitap eden ve müşteri memnuniyetini önemseyen kurumlar için bir şikayet yönetimi aracıdır.

Telaura CRM: Şirketlere müşterilerini 360 dereceden görme imkanı sağlayan “Müşteri İlişkileri Yönetimi” sistemidir.

Big Data: Firmaların CRM sistemleri, sosyal medya kanalları ve diğer kanallardan elde ettiği büyük veriyi işleyerek anlamlı raporlar sunan ve analizler yapan Etiya çözümüdür.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun