Ar-Ge 20 ŞUBAT 2015 / 11:44

Yeni nesil SOLIDWORKS endüstriyel ürün tasarımını hızlandırıyor

Arizona, Phoenix'te gerçekleştirilen SOLIDWORKS World 2015 konferansında tanıtımı yapılan SOLIDWORKS Industrial Design uygulaması, sosyal ve işbirliğine dayalı tasarım dünyasını günümüz deneyim çağının gerektirdiği şekilde birleştiriyor.Uygulama, karmaşık organik şekilleri konseptten başlayarak nihai ürüne kadar ve her zaman, her yerde tasarlamaları ve bu konuda işbirliğine girmeleri konusunda mühendislere sağladığı bulut tabanlı sezgisel araçla ürün tasarım sürecini hızlandırıyor.

Dassault Systèmes SOLIDWORKS CEO'su Gian Paolo Bassi, tanıtımda şunları söyledi:

"CAD kullanıcı topluluğunun ihtiyaçları, teknolojik yenilikler açısından yol gösterici olmuştur ve biz hem teknik açıdan hem de işbirliği açısından ürün tasarım sürecinde yaşanan değişimlere yanıt verebilecek araçlar geliştirmek konusunda kararlıyız. SOLIDWORKS Industrial Design ve 3DEXPERIENCE platformumuz ile, mühendislerin işlerini kolaylaştıran ve önemli ticari avantajlar sağlayan, güven duyabilecekleri güçlü ve erişilebilir teknolojiler sunmak istiyoruz."

SOLIDWORKS Industrial Design uygulaması, genel endüstriyel tasarım sürecini iyileştiren esnek, sezgisel tek bir modelleme ortamı sunarak bu engelleri ortadan kaldırıyor. Dassault Systèmes'in 3DEXPERIENCE platformu ile birlikte SOLIDWORKS Industrial Design, mühendislerin ve tasarımcıların endüstriyel tasarım sorunlarını hızlıca çözmelerini ve mekanik tasarıma kolayca geçiş yapabilmelerini sağlayan toplumsal tasarım yetenekleri ve şeffaf veri yönetimi imkanları sunuyor. Bulutta güvenli bir şekilde saklanan akıllı veri deposuna, tasarımları paylaşmak, ortak fikirler üretmek, çoklu konseptleri kaydetmek ve değerlendirmek için her zaman her yerden ulaşılabiliyor.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun