Ar-Ge 29 OCAK 2014 / 09:58

Tasarımcılar Adobe için yarışacak

Bu yıl 15. düzenlenecek Adobe Design Achievement Ödülleri başvuruları başladı.2014 Adobe Design Achievement Awards (ADAA) başvuruları başladı. Yarışma her yıl olduğu gibi en başarılı grafik tasarımcılarını, fotoğrafçılarını, ressam/çizerlerini, animatörlerini, dijital film yapımcılarını ve bilgisayar sanatçılarını  3 segmentte: Traditional Media; Interactive Experience; ve Motion ve Video kapsamında 11 kategorilerinde ödüllendirmeye devam ediyor. Yarışmaya son başvuru tarihi Haziran 20, 2014.
ADAA co-sponsor’u Icograda – Uluslararası İletişim Tasarımı Konseyi tarafından belirlenen mentorluk fırsatları kapsamında bu yıl ADAA’ya katılan 50 öğrenciye 2014 yılı içerisinde 3 ay boyunca mentorluk hizmeti verecek. 450 öğrenci portföylerini endüstri profesyonellerine inceletme fırsatı yakalayacak. Başvuru rehberi, kategoriler, ödül bilgileri ve daha fazlası için www.adobeawards.com sayfasında yer alıyor.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun