Aksesuar 04 EYLÜL 2015 / 11:45

Sony kulaklık yelpazesini genişletti

Sony yeni h.ear serisi kulaklıklarını, kullanıcılarına kendi tarzlarına uydurabilecekleri farklı renk seçenekleri ile sunuyor.Sony’nin yeni “h.ear on” kulak üstü tipi kulaklığı ve “h.ear in NC” Gürültü Engelleyici özellikli kulak içi kulaklığı Türkiye’de Ekim 2015’ten itibaren temin edilebilecek. Sony’nin h.ear serisi her türlü zevke yönelik seçenekler sunuyor; mavi, kırmızı, siyah, sarı ve mora kadar uzanan derin tonlarda temin edilebiliyor.“h.ear on” kulaklık

Kafaya oturan Sony’nin kulak üstü tipi “h.ear on™” kulaklığı, Yüksek Çözünürlüklü Ses uyumluluğu ve hassas bas tepkileri, 60kHz’e kadar sesleri yeniden üreten 40mm HD sürücü ünitesi ile tamamlanırken hafif CCAW ses bobinleri de yüksek tizlikteki seslerde yüksek lineerlik tepkileri sunuyor. En iyi ses deneyimini sağlamayı hedefleyen, diyaframların istenmeyen titreşimleri minimize etmek üzere titanyum ile kaplanmış olması da ezgilerin net çıkmasına imkân veriyor.

 

“h.ear in NC” kulak içi kulaklık

“h.ear in NC” Gürültü Önleyici özellikli kulak içi kulaklık, Sony’nin yeni geliştirdiği kompakt 9mm yüksek hassasiyetli sürücü ünitesi sayesinde, bu ince ve kompakt kulak içi kulaklık 40 kHZ’ye kadar frekansları yeniden üreterek en tatlı ve en net Yüksek Çözünürlüklü ses kalitesini kullanıcı ile buluşturuyor.

En gürültülü yerlerde dahi sarmalayıcı bir müzik deneyimini güvence altına almak üzere bu kompakt kulak içi kulaklıklarda kullanılan, dahili batarya ile çalışan ve istenmeyen gürültüleri 16 saate varan süreler boyunca filtreleyen en son teknolojiye sahip çift gürültü sensörü teknolojisi ve Otomatik AI Gürültü Engelleme teknolojileri, bu ürünü dünyanın ilk Dijital Gürültü Engelleme özellikli yüksek Çözünürlüklü Ses uyumlu kulak içi kulaklığı yapıyor. Dahili lityum iyon batarya bittiğinde ise, mikro USB üzerinden kolaylıkla şarj ederken gürültü engelleme de dahil olmak üzere, ses dünyasındaki maceralarınıza devam edebilirsiniz.