Aksesuar 12 EKİM 2015 / 12:13

Philips’ten yeni kulaklık

Philips bluetooth kulaklık ürün ailesine yenilikçi bir kulaklık modeli daha eklendi. Philips SHB5900 bluetooth NFC kulak içi kulaklığı, MusicChain özelliğiyle kullanıcısına müziğini paylaşma imkanını sunuyor.Bu kulaklığın MusicChain özelliği ile çaldığınız parçaları arkadașınızla kolayca paylașabilirsiniz. Kulaklığınızdaki MusicChain düğmesine bastığınızda, kulaklığınız Bluetooth teknolojisi kullanılarak bașka bir MusicChain özellikli kulaklıkla eșleștiriliyor. Ve tek bir kaynaktan kolayca müzik dinleyebiliyorsunuz.

Philips SHB5900’de kristal netliğinde ve kalitesinde kablosuz müzik keyfine varmak için kulaklığınızı herhangi bir Bluetooth cihazla eșleștirmeniz yeterli. Kolay NFC eșleștirme özelliği, Bluetooth kulaklığınızı herhangi bir Bluetooth özellikli cihaza tek dokunușla bağlamanızı sağlıyor. Philips SHB5900’un dolașmayan düz kablosuyla ise de kullanım kolaylığı ve konforu tamamlanmış oluyor.

Philips SHB5900’un kulaklık kapakları mükemmel uyum için 3 boy seçeneğine (küçük, orta ve büyük) sahip. Oval ses tüpü aparatları ise ortam gürültüsünü yalıtırken, yarı kapalı yapısı gelișmiș bas performansı sunuyor. Ses tüpünde oval șeklin, insan kulağı üzerine yapılan kapsamlı araștırmalar sonucunda üstün performansa neden olduğu kanıtlanmış. Bu oval şekil, her kulağa rahatça uyacak șekilde tasarlanan ergonomik șekliyle, eksiksiz bir müzik keyfi için optimum uyum ve rahatlık sunuyor.

Diğer yandan İstediğiniz yerde zengin bas seslerine ulaşmanızı sağlayan bu bluetooth kulaklıklar 6 saate varan kablosuz müzik keyfi sunmak için ultra güçlü sürücülere sahip.

 
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun