Aksesuar 03 HAZİRAN 2015 / 14:57

Logitech yeni mouse'u MX Master'ı tanıttı

Logitech yeni mouse’u Logitech MX Master Wireless Mouse’u 3 Haziran 2015 Çarşamba günü Adahan Otel’de düzenlediği toplantı ile tanıttı.

Logitech Performance MX’den oluşan serinin son üyesi Logitech MX Master Wireless Mouse ele uygun şekilde tasarlandı. El ve bileğinizi doğal pozisyonda kavrayan mouse, ergonomik tuşları ve kaydırma tekerleği ile akıcı bir kullanım deneyimi vadediyor.

MX Master’ın çoklu ekranlar, cihazlar ve işletim sistemlerinde kullanım kolaylığı sunduğunu vurgulayan Logitech Türkiye Ülke Müdürü Mustafa Uyar; "Çok sayıda navigasyon seçeneği ve gelişmiş özellikleri ile bugüne kadar tasarlanan en iyi mouse” dedi.Tarama yaparken tekerleği çevirme hızınıza göre otomatik olarak tıklatmalı kaydırma modundan yüksek-hızlı kaydırma moduna otomatik geçiş yapabilen, hıza duyarlı tekerleğe sahip Logitech MX Master Wireless Mouse ile sayfalar arasında kolayca geçiş sağlayabilirsiniz.Windows ya da Mac bilgisayarınıza, Logitech Unifying alıcı veya Bluetooth Akıllı Teknolojileri ile bağlanan mouse, ayı anda üç farklı cihazla eşleşebiliyor. Easy Switch tuşu aracılığıyla cihazlar arasında tek tuşla geçiş imkanı sunuyor.

Logitech Options yazılımı ile cihazın tuşlarını ihtiyaçlarınınız doğrultusunda özelleştirebilirken, Logitech Darkfield Laser özelliği ile her yüzeyde üstün takip özellliği sunuyor. Şarj edilebilir MX Master, full şarj ile 40 gün kullanım vadediyor.