Aksesuar 07 EKİM 2015 / 10:47

Kablosuz kulaklık Philips SHB9250

Philips’in yeni kablosuz bluetooth kulaklık modeli SHB9250; 40mm hoparlör sürücüleriyle seste en derin bası ve netliği kullanıcısına  vadediyor.Optimum ses izolasyonu için arkası kapalı tasarıma sahip kulaklık, müziği dış seslerden izole ederek orijinal kayıttaki tüm ince detayları ve basın keyfini çıkarmanıza olanak tanıyor. SHB9250’de hareket halindeyken yumuşak tamponlu kulaklık modülleri ile konfor vadediyor ve baş bandı ile kulaklıklarınız kulağınıza tam uyacak ve oturacak şekilde ergonomik bir tasarıma sahip.

Kulaklıktaki tamponlar ise, ses geçirmezliğinin yanı sıra uzun süreli kullanımda konfor sağlayacak şekilde yumuşak köpükten yapılmış. Özenle ayarlanmış sıkma gücü, saatlerce güvenli bir şekilde kulağa oturmasını sağlıyor.

Dokunmatik kontrol ile kullanım kolaylığı

Kulaklığın bir diğer özelliği ise tepkisel ve kullanıcı dostu akıllı dokunmatik kontrol birimleri. Bu dokunmatik kontrol özelliği; ses seviyesi, ileri, geri, oynat, duraklat ve çağrıyı yanıtla gibi kontrollerin yapılmasına olanak tanıyor. SHB9250’de tek bir tuşla da bluetooth eşleştirmesi yapmak da mümkün. Kolay NFC eșleștirme özelliği, Bluetooth kulaklığınızı herhangi bir Bluetooth özellikli cihaza tek dokunușla bağlamanızı sağlıyor. Philips SHB9250 ile tek şarj ile 16 saat müzik dinleme/telefonla konuşma sağlanabiliyor.