Aksesuar 19 ARALIK 2015 / 13:13

HTC'nin Vive'la büyük sürprizi var

HTC, hazırlamakta olduğu VR gözlüğü Vive ile büyük bir teknolojik yenilik getireceğini söylüyor.

2016 yılının önemli teknolojilerinden biri elbette ki VR gözlükler olacak. Oculus'un ve beraberinde pek çok firmanın piyasaya VR gözlüklerini 2016'da süreceğini biliyoruz. Eğlence alanında devrim yaratması beklenen bu gözlüklerle ilgili HTC'nin de çalışmaları sürüyor.

HTC, Vive adını verdiği gözlüklerini 2016'nın Nisan ayında piyasaya sürmeyi düşünüyor. Firmanın söylediğine göre Vive, çok çok önemli bir teknolojik sıçramayı da beraberinde getirecek. Tabii henüz bunun ne olduğuyla ilgili bir bilgi verilmiyor. Neyse ki bu teknolojik sıçramanın ne olduğunu öğrenmek için Nisan'a kadar beklememiz gerekmeyecek. Firma, Ocak'ta yapılacak olan CES'te Vive'ın "çok önemli yeniliğinin" ne olduğunu açıklayacak. Gerçekten de sıçrama yaratacak bir yenilik mi, bekleyip göreceğiz.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun