Aksesuar 03 ARALIK 2015 / 12:31

HTC'nin de akıllı saati yolda

Pek çok akıllı telefon üreticisinin ardından HTC de akıllı saat sektörüne atılıyor.

Günümüzde pek çok akıllı telefon üreticisi akıllı telefonlarla elde ettiği bilgiyi ve tecrübeyi saatlere uygulamak için kolları sıvamış durumda. Motorola, Samsung ve Apple gibi pek çok firma akıllı saatlerini kullanıcılarla buluşturdular. Akıllı telefon piyasasının önde gelen isimlerinden HTC de akıllı saat hazırlığı içerisinde.

Firmaların duyurulmamış ürünlerininin haberlerini bir şekilde önceden almayı başaran Evleask'in duyurusuna göre HTC, Şubat ayı içerisinde bir akıllı saat duyurusu yapacak. Mobil cihazlarında malzeme kalitesi ve tasarım özellikleriyle ön plana çıkan firmanın nasıl bir ürün çıkaracağı ise merak konusu. 
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun