Aksesuar 21 EYLÜL 2015 / 11:34

Gerçek zamanlı müşteri memnuniyeti için Pisano

Gerçek zamanlı müşteri memnuniyeti konusunda mobil web uygulaması geliştiren Pisano, işletmenin hizmet kalitesini artırarak mutlu ve sadık müşteriler yaratıyor, müşteriler anında yetkililere ulaşarak geri bildirim sağlayabiliyor.Günümüzde çoğu şirket, iyi bir müşteri deneyimi yaratamadığı için, hâli hazırda sahip olduğu müşterileri sadık müşterilere dönüştürme konusunda başarısız oluyor. Pisano, geliştirdiği yazılımla şirketlerin sadık müşterilerinin sayısını artırıyor.

Dijital ve gerçek zamanlı müşteri geri bildirimi

Türkiye’de özellikle bankacılık, restoran, ulaşım, perakende ve otelcilik sektörlerinin önde gelen firmalarına hizmet veren marka, işletmelerin genel anlamda müşteri geribildirimi için sundukları şikayet kutuları, "hizmetimizden memnun kaldınız mı" anketleri yerine dijital ve gerçek zamanlı müşteri geribildirimi alınabilmesine olanak tanıyor. Müşterilerin ne tür sorunlarla karşılaştıklarını anında şirket yetkililerine aktarabiliyor, şirket yetkilileri çözüm için anında aksiyon alabiliyor ve dolayısıyla müşterinin şikayetini sosyal medyaya yansıtmasına gerek kalmadan memnun müşteriler yaratılabiliyor.

 Diğer CRM platformlarıyla entegre

Markanın kurucu ortaklarından Özkan Aykut Demir konuyla ilgili açıklamasında; "Pisano olarak teknoloji alanındaki öncelikli hedeflerimiz, diğer CRM platformlarının hemen hemen hepsiyle entegrasyon sağlamak, bir mobil platform haline gelmek ve ülkemizde de yeni yeni gelişen “büyük veri analizi” konusuna yatırım yapıp, işletmelere müşterileri hakkında daha da anlamlı veriler verebilmek. Geliştirdiğimiz Uygulama mümkün olan en fazla sayıda müşteriye ulaşmak için tasarlandı. Müşteri ve işletme arasında iletişimin en güçlü olduğu yerde, bir dokunma oluşturuyoruz. Bu dokunma noktaları işletmeler ve onların müşteri profillerine göre tasarlanmış bir masa kartı, bir sticker ya da bir kiosk olabiliyor.. Masa kartı ve sticker’ın kullanıldığı yerlerde müşteriler, bir qr-code okutarak ya da kısa bir link yazarak uygulamaya ulaşabiliyorlar. Ve, 3 saniye kadar kısa bir sürede düşüncelerini işletme yetkililerine ulaştırabiliyorlar. İşletme yetkilileri gelen müşteri geri bildirimine göre gerekli aksiyonu alarak müşterilerinin sorunlarına anında çözüm üretebiliyorlar. Kiosk çözümü ise kağıt üzerinde yapılan anketleri daha eğlenceli, daha esnek, daha kolay kullanılabilir ve en önemlisi de daha az maliyetli bir şekilde yaparak, sonuçların gerçek zamanlı olarak görülebilmesini sağlıyor." şeklinde konuştu.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun