Aksesuar 31 AĞUSTOS 2016 / 16:00

Doğa sporlarına yönelik mobil aksesuarlar

İtalyan mobil aksesuar markası SBS, doğa sporları ile uğraşırken teknolojiden mahrum kalmak istemeyenlere yönelik yeni ürünlerini tanıttı.

SBS, akıllı telefonlar için özel cebi bulunan sırt çantası ve powerbank olarak da kullanılabilen LED lamba gibi ürünleri içeren yeni aksesuarlarını tanıttı. Bu yeni ürünler doğada uzun saatler geçirenlerin farklı ihtiyaçlarına yanıt vermeyi amaçlıyor. SBS spor sırt çantası, akıllı telefonlar için geliştirilen özel bir cebe sahip. 5,5 inç ve altındaki ekran büyüklüğüne sahip akıllı telefonların konabildiği bu cep, cihazın dokunmatik özelliklerinin de kullanılmasını sağlayarak, özellikle yürüyüş sırasında GPS ve diğer uygulamalardan yararlanmaya yardımcı oluyor.SBS Bluetooth hoparlör ise IPX4 standardındaki suya dayanıklı yapısı ile öne çıkıyor. 10 metreye kadar kablosuz müzik keyfi sunan 5W çıkış gücüne sahip ürünün üzerinde, gelen telefon çağrılarını yanıtlamak ve sonlandırmak için butonların yanı sıra 3,5 mm’lik jak girişi de yer alıyor. Askı kayışı ise ürünün bileğe takılarak taşınmasını kolaylaştırıyor.
 


Bunların yanında 4W gücünde LED lambası bulunan powerbank’ta ise üç farklı güçteki aydınlatma moduna ek olarak SOS modu da bulunuyor. Lamba olarak kullanıldığında 5 bin saate kadar çalışabiliyor. SBS LED lamba, 8800 mAh kapasiteye sahip. Ayrıca tırmanma gibi ekstrem sporlarla uğraşanların yanı sıra koşucuların da kullanabileceği SBS LED kafa lambasının da SOS dahil dört farklı aydınlatma seviyesi bulunuyor. Üç adet AAA pille çalışan ürün suya dayanıklı ve 3W gücünde.
ETİKETLER : SBS