Aksesuar 21 MAYIS 2015 / 15:24

Asus taşınabilir şarj cihazını satışa sundu

ASUS’un farklı ürünlerini online ortamda sattığı E-shop açılışa özel fiyatıyla ASUS ZenPower taşınabilir şarj cihazını satışa sunuyor.215 gram ağırlığında ve 22 mm kalınlığındaki ASUS ZenPower 10050mAH kapasiteye sahip ve tek dolumda 3 kez telefon şarj edebiliyor.  iOS ve Android’e tüm işletim sistemlerine uyumlu olan cihaz, 2.4A çıkış özelliği sayesinde, akıllı telefonları orijinal bir adaptör kadar hızlı şarj edebiliyor.

ASUS’a özel PowerSafe teknolojisi ise, sıcaklık, giriş ve çıkış voltaşları gibi değerleri anlık olarak kontrol ediyor ve kısa devreye karşı koruma sağlayarak kullanıcının, telefonunu en yüksek güvenlik derecesiyle şarj etmesini sağlıyor.

Gri, siyah, mavi ve pembe renk seçeneklerinde tüketicilere sunulan ASUS ZenPower, 6 adet uluslararası güvenlik sertifikası ve 11 koruma katmanıyla kullanıcı ve cihaz güvenliğini maksimum seviyede tutuyor.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun