Aksesuar 07 HAZİRAN 2016 / 10:44

Akıllı telefon aksesuarlarında İtalyan esintisi

İtalyan aksesuar markası SBS tarafından geliştirilen Gold Serisi, akıllı telefonlar için farklı aksesuar çözümleri sunuyor. SBS Gold Serisi, iPhone 6/6S kılıfları, araç ve seyahat şarj cihazları, ses ve data kablolarıyla beraber powerbank çözümlerini de içeriyor.

Akıllı telefon aksesuarları tasarlayan İtalyan markası SBS, Apple iPhone 6/6S’in çizgilerinden ve renklerinden ilham alınarak geliştirilen Gold Serisini kullanıcıların beğenisine sundu.

Alüminyum kasalı powerbank 
SBS’in Gold Serisi’nde yer alan ekstra ince powerbank, 2200 mAh kapasiteye sahip. Alüminyum kasaya sahip ürün, altın, pembe altın ve gümüş olmak üzere üç farklı renk seçeneğine sahip. Gün içinde şarjı azalan telefonlar için çözüm sunan ürün, her marka telefonla kullanılabiliyor.


Farklı incelikte kılıf seçenekleri 
SBS Gold Serisi’nde yer alan üç farklı iPhone 6/6S kılıfı, telefonunun tasarım çizgilerini gizlemeden koruma altına almak isteyenlere ideal bir çözüm sunuyor. İnce ve ekstra ince olmak üzere iki çeşidi bulunan kılıflar, telefonun arka kısmını korurken, 360 derece koruma sağlayan kapaklı kılıf ise kredi kartı ya da kimlik için kullanabilecek cep bölümüne sahip.

Seride ayrıca iPhone’ları hızlı bir şekilde şarj etmek için tasarlanan araç şarj cihazı, Apple lisanslı şarj ve data kablosu, seyahat şarj cihazı ve 3,5 mm ses kablosu gibi ürünler de yer alıyor. Kılıflar ve data/şarj kablosu hariç diğer tüm ürünler diğer marka akıllı telefonlarla da kullanılabiliyor.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun