Akıllı Telefonlar 08 EYLÜL 2014 / 09:58

Yeni 'selfie' telefonu Sony Xperia C3 tanıtıldı

Sony Mobile’ın yeni selfie telefonu Sony Xperia C3, GNCFEST’de tanıtıldı. 7 Eylül Pazar günü İTÜ Stadyumu’nda gnçtrkcll tarafından düzenlenen festivalde Türkiye lansmanı gerçekleştirilen Xperia C3 ile  festival katılımcıları aynı anda selfie çekti. Festival, 10 binlerce kişinin aynı anda çektiği “selfie” ile renkli görüntülere sahne oldu. Sony Mobile’ın heyecanla beklenen telefonu Xperia C3 Türkiye’de ilk defa GNCFEST’de tüketiciyle buluştu. Müzik severler, festivalin selfie telefonu Xperia C3’ün gelişini aynı anda selfie çekerek kutladılar. Festivalde ayrıca bu senenin hit’i olan “Happy” şarkısıyla Grammy ödüllü Pharrell Williams ve pek çok ünlü sanatçı müzik severleri coşturdu.


 Xperia C3, 5 MP’lik ön kamerası ve LED flaşı ile ön plana çıkıyor. Xperia C3, sunduğu yenilikçi akıllı sosyal kamera uygulamaları ile sosyal medyada daha eğlenceli selfieler paylaşılmasını sağlıyor.

ETİKETLER : sony mobile
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun