Akıllı Telefonlar 29 ŞUBAT 2016 / 09:30

Yeni iPhone ve iPad için tarih belli oldu

Apple, merakla beklenen yeni nesil cihazlarının tanıtılacağı günü belirledi.

Son dönemde FBI ile yaşadığı sorunla gündemden düşmeyen Apple, yeni nesil iPad ve iPhone için tanıtım tarihini belirledi. iPhone ve iPad için tanıtım tarihini 21 Mart olarak belirleyen şirket, tanıtım etkinliğini FBI duruşmasından bir gün önce düzenleyecek. 

Daha önce 15 Mart olarak belirlenen tarihin 1 hafta sonraya alınmasının temelinde FBI ile yaşanan sorunlar gösterilirken, etkinliğin kesin olarak 21 Mart tarihinde düzenleneceği ifade ediliyor. Bilindiği üzere Apple etkinlikte yeni nesil iPhone ve iPad cihazlarını görücüye çıkartacak. de

Etkinlikte iPhone 5SE ve daha uygun fiyat sahip 4 inçlik iPhone'lar öne çıkıyor. Apple‘ın etkinlikte tanıtacağı iPad Air 3 ise 9,7 inç boyutunda ekrana sahip olacak.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun