Akıllı Telefonlar 12 AĞUSTOS 2013 / 08:43

Yeni iPhone 10 Eylül’de gelecek

Silikon Vadisi’ne yakınlığıyla bilinen AllThingsD’de yer alan habere göre, Eylül ayında yeniden tasarlanmış iPhone tanıtılacak.Dünya çapında milyonlarca kullanıcısı bulunan Apple’ın ikonik telefonu iPhone, her yeni sürümünde ses getiriyor. Yeniden tasarlanmış iPhone’un 10 Eylül’de özel bir etkinlikle tanıtılacağı AllThingsD sayfalarında yer aldı.

Haziran ayında çıkan haberlere göre, Apple’ın daha büyük ekranlı iPhone’ları piyasaya sürmesi bekleniyor. Ayrıca önümüzdeki yıl daha ucuz modellerin birçok renk seçeneğiyle, daha geniş kitlelere ulaştırılması bekleniyor.

Detaylar için http://allthingsd.com/20130810/circle-sept-10-on-your-calendar-for-apples-big-iphone-event adresini kullanabilirsiniz.
ETİKETLER : iPhone iphone 5 iphone 6
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun