Akıllı Telefonlar 20 AĞUSTOS 2015 / 15:31

Whatsapp Web artık iPhone'da da kullanılabilecek

Whatsapp'ın bilgisayardaki tarayıcıdan da kullanılmasına imkan sağlayan Whatsapp Web arayüzü, iPhone'lara nihayet ulaştı.

SMS kullanımını bir anda neredeyse bitme noktasına getiren mobil yazışma uygulaması Whatsapp, bundan birkaç ay önce Android akıllı telefonlar için Web arayüzünü kullanıcılara sunmuştu. Android akıllı telefonu olanlar, Whatsapp'ini bilgisayarındaki tarayıcıya bağlayarak klavye üzerinden kolayca yazışmalara dahil olabiliyor.Uzunca bir süredir iPhone kullanıcıları, bu özelliğin iOS'a da gelmesini bekliyordu. Whatsapp Web, nihayet iPhone'a da ulaştı. Bundan böyle iPhone'lar da Whatsapp Web'den faydalanabilecek. Tabii ki bu özellikten faydalanabilmek için öncelikle App Store'dan Whatsapp uygulamanızı güncellemeniz gerekiyor.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun