Akıllı Telefonlar 28 AĞUSTOS 2013 / 12:45

Vodafone akıllı penceresiyle tarifenin detaylarını veriyor

Vodafone Grubu’nun küresel inovasyon merkezi olarak çalışan Oksijen Ar-Ge’nin tasarladığı ücretsiz Android telefonlara yüklenen Vodafone Self Servis Widget, ücretsiz olarak tarifedeki kullanımı, pakette kalan ses, mesaj ve veri miktarını gösteriyor.Androidlerde yeni bir Vodafone uygulaması

Vodafone Self Servis Widget akıllı telefonların ekranlarında küçük bir pencere açarak kullanım detaylarını ve kotalarında kalan miktarlar verilerini gösteriyor.

Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri Genel Müdürü Hakan Çelik, uygulamayı tanıttığı konuşmasında şunları söyledi:
“Vodafone Türkiye olarak mobil iletişimin olanaklarını herkes için kolay, anlaşılır ve erişilebilir kılma hedefiyle faaliyet gösteriyor, abonelerimizin ihtiyaçlarını iyi analiz etmeye özen gösteriyoruz. Akıllı telefon kullandığı halde internet kullanımı konusunda kaygılı abonelerimizi rahatlatmak ve fatura şoku yaşamayacaklarını bir kez daha teyit etmek için, tarifelerindeki ses, mesaj ve veri kullanımlarını kolay, hızlı ve ücretsiz bir şekilde takip edebilecekleri uygulamamızı hayata geçirdik. Vodafone Self Servis Widget, Android işletim sistemli tüm telefon ve tabletlerin ana ekranlarından kolayca erişilebiliyor. Vodafone’lular tüm kullanım ve kalan paket kotası bilgilerini takip edebiliyorlar. İnternet bağlantılarını Vodafone şebekesi üzerinden sağlayan kullanıcılar, şifre girmeye gerek duymadan self servis uygulaması ve widget’ı kullanabiliyorlar, bunun için de yurt içinde internet ücreti ödemiyorlar. Vodafone olarak, abonelerinin hayatını kolaylaştıran operatör olmayı sürdürerek, mobil iletişimin nimetlerini en kolay ve hızlı şekilde onlara ulaştırmaya devam edeceğiz.”

70 günde 70 bin
Yayına girdiği 70 günde 70 bini aşkın kişi tarafından indirilen uygulama telefona yüklendiği anda abone numarasını tespit ederek ekrana bir Android widget şeklinde yerleşiyor bilgileri durum göstergesiyle veriyor. “Vodafone Self Servis” uygulamasını Google Play’den indirmek yeterli.
ETİKETLER : android vodafone widget
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun