Akıllı Telefonlar 15 EYLÜL 2015 / 13:58

Ultimate Ears'dan yeni hoparlör

Kullanıcıların birlikte müziği çok daha özgürce deneyimlemesine imkan veren Ultimate Ears’ın UE BOOM ile başlayan serüveni, UE BOOM 2 ile devam ediyor.

Suya, çamura ve darbelere dayanıklı tasarlanan UE BOOM 2 her yerde üstün ses performansı sunuyor. Ultimate Ears’in herzamanki gibi en kaliteli materyallerle sunduğu UE BOOM 2 suya (IPX 7) ve düşmeye (Yaklaşık 15 Metre) dayanıklı özelliğiyle size daha fazla eğlence sunuyor. Su şişesi boyutundaki tasarımıyla, bisikletinizin suluk bölümünde taşıyabilir veya çantanıza takabilirsiniz. Böylece hayatınıza her yerde müzik katabilirsiniz.Ultimate Ears’ın 2013 yılında piyasaya sürdüğü, ödüllü 360 derece hoparlör olan UE BOOM’dan ilham alınarak oluşturulan UE BOOM 2, yüzde 25 daha fazla ses gücüyle, 30 metre kablosuz bağlantı mesafesiyle ve tamamen su geçirmez tasarımıyla nerede olursanız olun ya da ne yaparsanız yapın müziği herkesle paylaşmanızı sağlıyor. 15 saatlik pil ömrüne sahip olan UE BOOM 2 ayrıca yenilikçi dokunmatik kontrol özelliği ile telefonunuzu elinize almadan şarkıları değiştirme kolaylığı sunuyor.

Ultimate Ears Genel Müdürü Rory Dooley, ‘Müzik iyi anları mükemmel anlar yapmak için var. Müziği yanınızda taşıyarak mükemmel anlarınızı artık her yerde paylaşmanız mümkün. Bu nedenle Ultimate Ears’ın tasarladığı UE BOOM 2 ve diğer her hoparlör 360 derecelik ses sistemiyle ve dayanıklı yapısıyla size maceraya davet ediyor. Bu kategoriye yepyeni bir yön veriyoruz ve UE BOOM 2 ile iddiamızı yeniliyoruz’ dedi.

UE BOOM 2 zamanla daha da zenginleşecek. UE BOOM 2 iOS® ve Android™ uygulamalarını kullanarak UE BOOM 2’yi diğer herhangi bir Ultimate Ears hoparlörüyle eşleştirebilir ve birlikte kullanabilirsiniz. Telefonunuzu bu uygulamayla kumada gibi kullanarak en sevdiğiniz müziği açabilir, hatta sabahları bu müzikle uyanabilirsiniz. Uygulama aracılığıyla kablosuz olarak yeni güncellemeler gönderilen UE hoparlörlerin özelliklerini kolaylıkla arttırabilir böylece her bir hoparlörü daha mükemmel, geleceğe hazır hale getirebilirsiniz.

UE BOOM 2, nar çiçeği, beyaz, siyah, yeşil ve tropik (turuncu-mor) gibi yeni ve canlı renkleriyle karşınızda olacak.

Lansman Tarihi ve Fiyat

UE BOOM 2 Eylül 2015’te Amerika, Avrupa ve Asya’da seçili ülkelerde  satışa sunulacak.  Tavsiye edilen perakende satış fiyatı 199 Euro.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun