Akıllı Telefonlar 01 NİSAN 2013 / 10:04

Türkçe içerikli uygulamaları AppTurka ile keşfedin

Türkiye’ye özel sadece Türkçe içerikle tamamen kişiye özel uygulama tavsiyelerinde bulunan iPhone uygulaması AppTurka yayınlandı.Türkçe içerik ve içerik arama konusunda yaşanan sıkıntılar herkesin malumu. Bu sıkıntıları uygulama mağazasında aşmayı hedefleyenler için yeni bir uygulama geldi. Hem ücretsiz hem de reklamsız olarak kullanıcılara sunulan AppTurka ile Türkçe uygulamalar aranabiliyor.

Bakterimedia tarafından geliştirilen uygulama, Türkçe uygulamalar ve uygulama geliştiricilere de destek olmayı hedefliyor. Kullanıcıların tamamen Türkçe içerikli uygulamalara kolay bir şekilde ulaşabilmesini sağlayan AppTurka, ücretsiz olarak App Store’da yerini aldı. Kullanıcılara beğenileri ile paralel tavsiyelerde bulunmak için özel bir algoritma içeren uygulama, kullanıcıların en yeni ve en popüler Türkçe içerikli uygulamaları keşfetmelerini sağlıyor.

Uygulamaya aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz:

https://itunes.apple.com/tr/app/appturka-sana-ozel-turkce/id621700317?mt=8
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun