Akıllı Telefonlar 07 OCAK 2016 / 16:52

TP-Link Neffos C5 serisi telefonlarını piyasaya sürüyor

TP-Link, aralık ayında duyurduğu Neffos C5 telefonuyla ilgili detaylı bilgileri paylaştı.

TP-Link, geçtiğimiz ay duyurduğu akıllı telefon nesli olan Neffos C5 Serisinin teknik özelliklerini açıkladı. 
 
Neffos C5 modeli dört çekirdekli 64 bit’lik işlemci, 16 GB’lık depolama birimi ve 2 GB’lık RAM içeriyor.  
5,5 inç’lik FHD IPS ekranıyla serinin en güçlü modeli C5 Max, her açıdan net bir görüntü sağlıyor. 13 megapiksellik arka kameraya ve 5 megapiksellik ön kameraya sahip. Arka kameranın geniş F2.0 diyaframı, kullanıcıların istedikleri anda etkileyici fotoğraflar çekmesine olanak tanıyor.

Giriş seviyesi model olan Neffos C5L paketinde 1 GB’lık RAM ve 8 GB’lık depolama birimi bulunuyor ve 32 GB’ye kadar SD kart desteğine sahip. Bu model 8 megapiksellik arka ve 2 megapiksellik ön kameraya sahip.
 
Neffos serisi, basitliğin güzelliğini endüstriyel tasarımla da gösteriyor. Polikarbonat bileşimleri bir araya getirerek malzemenin orijinal rengini ve dokusunu vurguluyor. Optimize edilmiş yan kıvrımlar, köşeler ve yan düğme üzerindeki CD dokusuyla kolay bir kavrayış sağlıyor.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun