Akıllı Telefonlar 06 NİSAN 2015 / 10:32

Tek tıkla sipariş tek tıkla ödeme

On dört aylık bir çalışma sonucunda oluşturulan ve 2014’ün Finansal Girişimi seçilen akıllı telefon uygulaması “HesapAl” kullanıcılarına hızlı sipariş verme ve tek tuşla hesap ödeme imkanı sunuyor. Anlaşmalı seçkin restoranlarda kullanabilen “HesapAl” ücretsiz olarak akıllı telefonlara yükleniyor ve restoranlarda bulunan QR kodu okutarak menüye ulaşıp, garson yardımı olmadan sipariş verme imkanı sağlıyor. Yemek sonunda Mastercard tarafından sağlanan mobil ödeme fonksiyonu sayesinde kredi kartı ile ödeme yapılabilen uygulama; Bigchefs(Astoria), Dobby’s Burger(Kızıltoprak), illy(Kanyon-Akasya), Kahve Dünyası(Kabataş), Kırçiçeği(Ortaköy), Mado(Etiler) ve Secco Cafe(Bağdat Caddesi-Hillside) restoranlarında kullanılıyor.

HesapAl CEO’su Emre Yılmaz, Türkiye’de kendi alanında ilk olan uygulamanın yoğun ilgi gördüğünü ve seçkin restoranların eklenmesiyle birlikte büyümeye ve gelişmeye devam edeceğini dile getiriyor.

Uygulama, hızlıca sipariş verme ve hesap ödeme imkanlarının yanında mekan listeleme, yemekler ve mekan hakkında yorum yapabilme, geçmiş siparişleri görüntüleme ve hesap yönetme gibi özellikleri de bulunuyor.
ETİKETLER : HesapAl
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun