Akıllı Telefonlar 12 HAZİRAN 2015 / 10:50

Sony Mobile iki yeni ürününü tanıttı

Sony Mobile, The Grand Tarabya Hotel’de gerçekleştirilen “Yaza Merhaba” etkinliği ile Xperia M4 Aqua ile Xperia Z3+‘ı tanıttı.11 Haziran akşamı Grand Tarabya Otel’de gerçekleşen “Yaza Merhaba” etkinliği ile Sony Mobile iki yeni ürününden bahsetti. Sony Mobile, MWC 2015’te global duyurusunu yaptığı, özellikleriyle orta segment ürün olarak adlandırılan Xperia M4 Aqua’yı 1,099 TL’lik fiyat ile 11 Haziran tarihinden itibaren, Xperia serisine “Premium” katkı sağlayan Xperia Z3+’yı ise, Temmuz ayından itibaren 2.499 TL’lik fiyatı ile tüketicilere sunuyor.

Sony Mobile Türkiye Ülke Müdürü Tarık Akad, “Sony Xperia ile hedefimiz hep tüketicileri alıştıkları akıllı telefon anlayışının dışına çıkararak onlara çok farklı bir deneyim yaratmaktı. Xperia M4 Aqua bu stratejimizin ürüne dönüşmüş son hali. Sony Mobile olarak Xperia M4 Aqua ile Premium segment özelliklerini orta segmente taşıyoruz ve orta segment telefonlarda standartları yeniden belirliyoruz. Yani mükemmel deneyimi kolayca ulaşılabilir kılıyoruz, yaygınlaştırıyoruz ve paylaşıyoruz.” dedi.

Sony Mobile’ın amiral gemisi Xperia Z3+ 6,9 mm inceliği ve 144 gram ağırlığı ile Z3 serisine yeni bir soluk kazanıyor. Cihazın 20 MP’lik arka ve 5 MP’lik ön kamera özellikleri, Qualcomm Snapdragon 810 sekiz çekirdekli 64 bit işlemcisi ve iki güne varan pil ömrü bulunuyor. Temmuz ayında tüketicilerle buluşacak cihaz suya ve toza dayanıklılık özellikleriyle her koşula uyum sağlıyor. Orta segment ürün olarak adlandırılan 136 gram ağırlığında olan Xperia M4 Aqua ise, 13 MP’lik arka kamera ve ISO 3200 hassasiyete sahip Exmor RS mobil sensörü ve suya toza dayanıklılığı ile ön plana çıkıyor.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun