Akıllı Telefonlar 09 MART 2016 / 13:45

Sony Marshmallow ile neler sunacak?

Sony, akıllı telefon modellerine Marshmallow güncellemesiyle ilgili ne gibi yenilikler geleceğini gösteren bir video hazırladı.

Sony'nin Xperia serisi akıllı telefonlarına getireceği Marshmallow güncellemesiyle beraber gelecek olan yeni özellikler, şirket tarafından hazırlanan bir videoda özetlendi. Videoda Android 6.0'ın getirdiği "izinler" değişiklikleri göze çarparken, kamera uygulamasındaki manuel ayarlar ve anında ön izleme yeteneği de sıklıkla kullanılacak gibi görünüyor.

Diğer taraftan "paylaşım" penceresinde yapılan yenilikle beraber kişi listemizdekiler herhangi bir medyayı çok daha kolay paylaşabileceğimiz vurgulanıyor. Eğer bu paylaşımlar, kişiyi seçtiğimiz anda en sık hangi uygulama aracılığıyla iletişim kurduğumuzu görüntüleyip ona göre uygulama seçiyorsa iyi; direkt olarak SMS'i açıyorsa kötü. Zira bu durumda paylaşım penceresinde gereksiz butonlar yer kaplayacak anlamına geliyor. 

Güncellemenin hangi cihazlara ne zaman ulaşacağı hakkında henüz bir bilgi bulunmuyor.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun