Akıllı Telefonlar 18 EYLÜL 2013 / 10:24

Samsung Galaxy Note 3 satışta

Eylül ayı sonunda Samsung Galaxy Note 3 Türkiye'deki kullanıcılarla buluşacak. 

 

Berlin’de gerçekleştirilen IFA etkinliğinde tanıtılan GALAXY Note 3, Eylül sonunda Türkiye’de satışa sunulacak.

168grlık Note 3 hafif ancak güçlü bir akıllı telefon. 3GB RAM', 3,  5,7 inç 8,3 mm kalınlığında full HD Süper AMOLED ekrana sahip.  3,200mAh Uzun ömürlü bir piliyle Smart Stabilization Akıllı Dengeleme özelliğine ve güçlü CRI LED flaşa sahip 13 megapiksellik arka kamera ile donatılmış olan Samsung GALAXY Note 3, kullanıcıların tüm görsel öykülerini düşük ışık ve hareketli durumlarda bile canlı birer resme dönüştürmesini sağlıyor. Ayrıca,  En yeni LTE teknolojilerini sunan Samsung GALAXY Note 3; CAT4 Carrier Aggregation ile çoklu frekansı da destekliyor.

Deri kaplama tasarımıyla dikkat çeken Note3 Jet Siyah ve Klasik Beyaz olarak çıkacak. Bunları uçuk pembe ve daha sonra diğer kapak renklerinin takip etmesi bekleniyor.

My Magazine

Samsung GALAXY Note 3, 5.7 inç Full HD Süper AMOLED ekranı ile Full HD içeriğin seyredilmesini de ayrı bir boyuta taşıyor. Flipboard uygulaması ile yapılan ortak bir çalışmanın ürünü olan ve kişiselleştirilmiş haberler, sosyal medya, eğlence ve anında içerik deneyimi sunan My Magazine özelliği, takip ettiğiniz haber ve içeriklere daha kolay erişmenizi sağlıyor. Group Play kullanıcıların aynı müziği çalmalarını, aynı oyunu birlikte oynamalarını ve belgeleri paylaşmalarını sağlıyor.

S Pen ile kolay kullanım özelliği ve Sürükle -Bırak özelliği, metin veya resim gibi içeriklerin kolayca bir pencereden diğerine taşınabilmesini mümkün kılıyor.

Kullanıcıların telefonları çalındığında veya kaybolduğunda, telefonlarını devre dışı bırakmalarını sağlayan gelişmiş bir “Telefonumu Bul” özelliğine de sahip.
ETİKETLER : samsung galaxy note3
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun