Akıllı Telefonlar 10 EKİM 2014 / 09:21

Samsung Galaxy Alpha 13 Ekim’de Türkiye’de

Samsung Galaxy akıllı telefon ailesinin son üyesi Galaxy Alpha 13 Ekim’de Türkiye’deki kullanıcıların beğenisine sunulacak.Kullanıcıların, işlevsellikten ödün vermeden kendi tarzlarını yansıtabilmelerini sağlamak için geliştirilen Galaxy Alpha; metal çerçeveli kasası, zarif kavisli köşeleri ve ustaca tasarlanmış hafif yumuşak dokulu arka kapağıyla gelişmiş bir tasarıma sahip. Buna ek olarak yumuşak hatları ve mat görünümü ile metal çerçeveli kasanın göz alıcı yansıması, mükemmel bir kontrast oluşturuyor. 6.7 mm’lik ince tasarımıyla Galaxy Alpha, bugüne kadar üretilen en ince Galaxy modeli. Galaxy Alpha, kompakt yapısı ve 115 gr.’lık ultra hafifliği sayesinde tüketicilere tutuş rahatlığı ve kontrol kabiliyeti de sunuyor.

Kömür Siyahı”, “Parlak Beyaz”, Altın sarısı” ve “Parlak Gümüş” renk temaları ile satışa sunulacak olan Galaxy Alpha’nın tavsiye edilen satış fiyatı 1.899 TL olarak açıklandı. Samsung Electronics Mobil Pazarlama İletişimi Müdürü Şule Bülbülkaya Samsung Galaxy ailesinin yeni üyesi ile ilgili şunları söyledi:

“Kullanıcıların isteklerinden yola çıkılarak üretilen Galaxy Alpha, 13 Ekim tarihinde Türkiye’deki tüketicilerle buluşuyor. Yepyeni görünümüyle şıklık ve işlevselliği bir arada sunan Galaxy Alpha’nın Türkiye pazarında da üstün başarılar elde edeceğine dair inancımız tam. Göz kamaştırıcı metal kasası, ince ve hafif yapısı ve son derece güçlü donanımıyla Galaxy Alpha kullanıcıların yanlarından ayırmak istemeyecekleri bir ürün olacak.”

 
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun