Akıllı Telefonlar 09 MART 2016 / 16:21

Samsung'dan giriş seviyesine yeni akıllı telefon: Galaxy J1 Mini

Samsung Galaxy S7 ve S7 Edge akıllı telefonlarıyla üst seviyeye istediğini veren Samsung, giriş seviyesini de unutmuyor.

"Akıllı telefon" denince akla ilk gelen markalardan Samsung, yeni giriş seviyesi akıllı telefonunun duyurusunu gerçekleştirdi. Tanıtımı Filipinler'de gerçekleştirilen telefonun özellikleri, Bangladeş'te 88 dolara satılan Galaxy J1 Nxt'e bir hayli benziyor.

Galaxy J1 Mini, içerisinde 4 çekirdekli ve 1.2 GHz hızında çalışan bir işlemciyle geliyor. 768 MB RAM'i bulunan telefonun ekranı ise 4 inç boyutunda. 480 x 800 piksel çözünürlüğündeki bu ekranda TFT teknolojisi kullanılmış; en eski akıllı telefon ekran teknolojilerinden biri. Android 5.1 işletim sistemiyle gelen telefonun arka tarafında 5, ön tarafında 0.3 megapiksel kamera bulunuyor. Telefonun içerisinde 1500 mAh'lik bir batarya yer alıyor.

4G desteği bulunman telefona 2 tane sim kart takılabiliyor. Ürünün ne zaman çıkacağı, hangi ülkelerde satışa sunulacağı ve fiyatı hakkında ise henüz net bir bilgi bulunmuyor.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun