Akıllı Telefonlar 13 OCAK 2016 / 10:24

Pembe Xperia Z5 piyaya çıkıyor

Sony'nin en yeni amiral gemisi Xperia Z5'e gelecek olan yeni renk seçeneği, kadınların ilgisini çekecek gibi görünüyor.

Akıllı cihazlar sadece "çok işlevli telefon" olmaktan çıkalı yıllar oluyor. Bu cihazlar aynı zamanda tarzımızı da yansıtıyor. Dolayısıyla firmalar telefonlarında tasarıma özen gösterdikleri gibi, aynı zamanda çeşitli renk seçeneklerine de yer veriyorlar.

Sony'nin yakın bir zamanda piyasaya sürmüş olduğu ve bizim de beğenimizi kazanan Xperia Z5 akıllı telefonu yeni bir renk seçeneği daha kazanıyor: Pembe. Öncesinde yeşil, siyah, altın ve beyaz renk seçeneklerine sahip olan cihaz, böylece renk sayısını beşe çıkarıyor. Yeni renk seçeneğinin gelecek ay içerisinde piyasada olacağı söyleniyor. Her ne kadar fiyatlandırma ile ilgili bir bilgi verilmemiş olsa da muhtemelen standart Z5 fiyatına satılacaktır diye düşünüyoruz.
ETİKETLER : sony xperia z5 z5 pembe renk
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun