Akıllı Telefonlar 18 ARALIK 2015 / 13:23

Pembe Galaxy S6 Edge+ piyasaya çıktı

Samsung'un en yeni amiral gemisi akıllı telefonu S6 Edge+ artık pembe renge de sahip.

Samsung'un iri ve kavisli ekranlı akıllı telefonu Galaxy S6 Edge+, büyük ekran tercih eden fakat Stylus'u kullanmayan Note kullanıcıları için başarılı bir alternatif olarak piyasaya çıkmıştı. Özellikleri ve tasarımı açısından Samsung Galaxy S6 / S6 Edge ile hemen hemen aynı olan cihaz, ekranıyla, kamerasıyla ve performansıyla bizleri büyülemeyi başarmıştı.

İlk etapta 4 renk seçeneğiyle piyasaya çıkan Samsung Galaxy S6 Edge+, bundan böyle pembe renk seçeneğiyle de raflardaki yerini alıyor. Bayanların ciddi anlamda ilgisini çekeceğini düşündüğümüz yeni renk seçeneği, ilk olarak Çin'de satışa sunuldu. Türkiye'ye gelip gelmeyeceği, gelecekse de ne zaman geleceği hakkında henüz bir bilgi bulunmuyor.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun