Akıllı Telefonlar 12 EKİM 2015 / 12:40

"Pause" ile stresli hayatınıza ara verin

Dijital ürün stüdyosu Ustwo’nun geliştirdiği mobil uygulama"Pause" ruhsal dinginliğe birkaç dakikada erişmenizi sağlıyor.

PauseAble ve Ustwo işbirliği ile geliştirilen minimalist uygulamanın adı “Pause”. Bu uygulama stresinizi alıp götürmeyi vadediyor. Kafanızı boşaltmanız için size çok minimal şeyler yaptıran uygulamada, bir akışkan bulunuyor ve parmağınızı yavaş hareket ettirdikçe akışkan büyüyor. Eğer parmağınızı hızlı hareket ettirirseniz uygulama sizi uyarıyor. Kullanıcının yavaş tempoya uyum sağlamasına telkin ediyor; sakinleştiriyor.

Özellikle minimalist ve sade dili ile geniş kitlelere kendini sevdiren "Pause", sadece iOS'ta bulunuyor. Buradan indirebilirsiniz.

ETİKETLER : Pause PauseAble Ustwo
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun