Akıllı Telefonlar 17 MART 2016 / 11:02

Microsoft eski telefonlarına Windows 10 dağıtmaya bugün başlıyor

Microsoft'un yeni mobil işletim sistemi Windows 10'un eski cihazlara dağıtımının bugün başlanacağı söyleniyor.

Yeni sürümüyle işletim sistemine yeni bir soluk getirmesi beklenen Windows 10, henüz pek az cihaza resmi olarak sunulmuş durumda. Bir kaynaktan çıkan ortaya çıkan iddiaya göre Windows 8.1 / Windows 8 kullanan cihazlar, bugünden itibaren yeni işletim sistemini almaya başlayacaklar.

Seçilen cihazlara güncellemenin otomatik olarak gelmeyeceği, kullanıcıların özellikle girip güncellemeyi gerçekleştirmeleri gerekeceği söyleniyor. Güncellemenin otomatik olarak gönderilmesi ise daha ileriki bir tarihte olacak.

"Eski cihazlar" kısmının hangi cihazları kapsadığı konusunda henüz net bir bilgi bulunmuyor. Şirketin bugün içerisinde güncelleme duyurusunu resmi olarak gerçekleştirmesi bekleniyor.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun