Akıllı Telefonlar 26 OCAK 2015 / 09:52

LG akıllı telefon satışlarını artırıyor

Son dönemde özellikle amiral gemisi modeli G3 ile yaptığı sükse ile dikkat çeken LG, 2014 yılında akıllı telefon satışlarını yüzde 25 oranında artırdı. Güney Koreli kaynaklardan elde edilen bilgilere göre LG, akıllı telefon satışlarında yüksek bir artış yakalamayı başardı. Koreli endüstri kaynakları tarafından gün yüzüne çıkartılan raporlara göre şirket akıllı telefon satışlarını yüzde 25 oranında artırmayı başardı. 2013 yılında 47 milyon akıllı telefon satışı gerçekleştiren şirket, 2014 yılında bu rakamı 60 milyona çıkartmayı başardı.

2014 yılında yaşanan yüzde 25'lik artışın ardında popüler G serisinin elde ettiği başarının yattığı belirtiliyor. G3'ün ardından Beat ve Stylus gibi yeni modellerle zenginleştirilen G serisinin, önümüzdeki süreçte de bu başarısını artırmaya devam etmesi bekleniyor.

Son dönemde özellikle Çinli üreticilerin yaptığı hamleyle birlikte iyice kızışan akıllı telefon pazarında, önümüzdeki yıl da benzer bir tablonun yaşanması bekleniyor.
ETİKETLER : LG lg akıllı telefon
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun