Akıllı Telefonlar 06 EYLÜL 2013 / 16:37

Lenovo Vibe X tanıtıldı

Lenovo IFA’da 121 gr'lık akıllı telefonu Vibe X'i tanıttı.Berlin’deki tüketici elektroniği fuarı IFA’da tanıtılan Vibe X ilgi çekti. Özel polikarbonat malzemeden tasarlanan, 6,9 mm’lik Vibe X gövdesi gümüş çerçeveli. 121 gram ağırlığıyla kategorisinin en hafif telefonu. Arka kapak yüzeyi ve krom yan vurguları tasarımını özel kılıyor.

Kırılmaz özellikli Corning Gorilla Cam 5 inç ekranıyla daha güven veren bir deneyim sağlıyor. 20/20 Vision ekranı, eğimli ve çizilmeye karşı korumalı olduğundan dokunmatik deneyimini maksimuma çıkarıyor.1920x1080 full HD geniş görüntüleme açısına ve 440 piksel (PPI) piksel özelliğiyle ayrıntılı görsel kalitesi sağlıyor.

HD çift kamera, eşzamanlı olarak resim içinde resim fotoğrafları çekmeyi sağlıyor. Arka aydınlatmalı sensör (BSI) gece çekimlerinde karanlık etkisini yok ediyor .13 MP çözünürlükteki arka kamera, otomatik odak, flaş ve gürültü azaltma teknolojisine sahip.Vibe X fotoğraf çekme süresince titreme ve gecikmeleri engelliyor.

Quad-Core MTK 1,5 GHz işlemci ile Android 4.2 işletim sistemiyle sunulan Vibe X'te, 2 GB bellek ve 16 GB dahili depolama alanı da bulunuyor.

Uygulamalar
Super Gallery uygulaması fotoğraflarda düzenleme, özelleştirme imkanı sağlıyor. Super Kamera uygulamasıysa fotoğraflara eğlenceli efektler uygulayarak eğlenceli bir fotoğraf deneyimi sunuyor.
Lenovo SHAREit, fotoğraf, video ve belgelerin paylaşılmasını kolaylaştırırken, SECUREit uygulaması, kötü niyetli yazılımlardan korunma sağlıyor. SAVEit uygulaması ise, kullanıcılara ayarları, iletileri, arama günlüğünü ve telefon rehberi kişilerini yedeklemenin ve geri yüklemenin kolay bir yolunu sunuyor.
Kullanıcılar Lenovo Vibe X’te, önceden yüklenmiş Facebook ve Facebook Messenger uygulamalarını başlatıp, arkadaşlarının güncellemelerini ekran koruyucusu olarak da görüntüleyebiliyor.

 
ETİKETLER : lenovo vibe x
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun