Akıllı Telefonlar 30 ARALIK 2015 / 11:31

iPhone 7 suya dayanıklı mı olacak?

Apple'ın yeni akıllı telefonun suya dayanıklı olacağı konuşuluyor.

Apple'ın piyasaya 2016 Eylül - Ekim gibi sürmesi beklenen yeni iPhone'uyla ilgili söylentiler şimdiden ortaya çıkmaya başladı. iPhone 7 ile ilgili ilk beklenti elbette ki iPhone 6 ile gelen "Plus" modellerin devam edeceği yönünde. Ayrıca her iki modelin de suya dayanıklı olacağı söylenenler arasında. Piyasada hala çok fazla suya dayanıklı telefon bulunmuyor. Fakat Sony bunu yıllardır yapıyor.

Bir diğer değişiklik ise arka tarafta yer alan anten çizgileri tarafında. Apple'ın antenlerini gizlemek için kullandığı bu plastik, yerini daha farklı bir malzemeye bırakacak. iPhone 7'lerin kasalarının yüzde 30 - 35'i arasında bir kısmı Catcher Technology tarafından üretiliyor olacak.

Söylentiler şimdilik bu kadar. Özellikle tasarımla ilgili nasıl bir değişiklik gerçekleşeceğini merakla bekliyoruz. Umuyoruz en kısa sürede çerçeve - ekran oranı daha iyi bir duruma getirilir.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun