Akıllı Telefonlar 08 ŞUBAT 2016 / 09:45

iPhone 5se ve iPad Air 3 yakında piyasada

Apple'ın yeni cihazlarının 15 Mart'ta piyasaya çıkacağı konuşuluyor.

Genellikle Eylül ve Mart aylarında yeni ürünlerinin tanıtımını yapan Apple, bu seneyi de es geçmeyecek gibi görünüyor. Ekim etkinlikleri büyük oranda şirketin yeni iPhone modelini kapsarken, Mart etkinliklerinde genellikle iPad serisine yeni üyeler katılıyor.

Şirketin bu sene yapacağı Mart etkinliğinin 15 Mart'ta gerçekleşeceği söylenirken, iPad Air 3'ün yanı sıra bir süredir çeşitli dedikoduları dönen 4 inçlik iPhone'un da tanıtılacağı konuşuluyor. Ürünün adının iPhone 5se olacağı ve tasarımını iPhone 5'ten alacağı tahmin ediliyor. Fakat ben bu noktada Apple'ın "iPhone 5" adının "eski" olduğunu düşünerek, iPhone 6se gibi bir model adı kullanacağını düşünüyorum.

Yeni etkinlikle beraber Apple Watch'larla ilgili ufak yeniliklerin de duyurulması bekleniyor. Kayışlar, yenilenmiş yazılım, çeşitli marka anlaşmaları gibi haberler duyurulacak gibi. Bakalım Apple'ın 15 Mart'ta başka ne gibi sürprizleri olacak...
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun