Akıllı Telefonlar 16 MART 2016 / 15:28

iPhone 5se' 4K video kaydı alabilecek

Apple'ın 21 Mart'ta duyurmasının beklendiği iPhone 5se model akıllı telefonunun şimdi de 4K çekim yapabileceği konuşuluyor.

21 Mart'taki etkinliğinde tanıtılacağı bir süredir konuşulan iPhone 5se hakkında şu zamana kadar pek çok haber çıktı. Önce iPhone 5'in tasarımını olduğu gibi taşıyacağı konuşulurken şimdi iPhone 6 tasarımını kullanılacağı tahmin ediliyor. Şimdi ise ürünün kamerasıyla ilgili çeşitli bilgiler ortaya çıktı.

Söylentiye göre iPhone 5se, 12 megapiksellik bir kameraya sahip olacak. Bu 12 megapiksellik kamerayla 4K video kaydı alınabileceği söylenirken, pek çok akıllı telefon meraklısı 2 çekirdekli işlemciyle 4K video çekilemeyeceğini iddia ediyor. iPhone 6S'teki A9 çipsetini kullanacağı söylenen telefonun 3D Touch özelliğinden mahrum kalacağı da söylenenler arasında.

Asıl merak konusu ise telefonun kaç mAh bataryaya sahip olacağı. Umuyoruz 1600 mAh'nin üzeri bir güçte olur...
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun