Akıllı Telefonlar 04 NİSAN 2016 / 14:30

Huawei P9'da Leica kamera bulunacak

Huawei'nin yeni amiral gemisi P9 için Leica ile ortak bir çalışma yapıldığı konuşuluyor.

Önemli akıllı telefon ve ağ ürünleri üreticilerinden Huawei, Şubat ayında Leica ile beraber çalıştıklarının duyurusunu yapmıştı. Bu ortak çalışmanın ilk meyvesi Huawei P9 olacak.

Sızdırılan bazı görsellerde Huawei P9 olduğu iddia edilen bir telefonun arkasında çift kamera bulunuyor ve sağ üst köşesinde de Leica yazıyor. Bu konu, Huawei Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Guo Ping tarafından doğrulanarak resmiyet kazandı. Çift kameranın tam olarak ne şekilde kullanılacağı hakkında bir bilgi yok. Fakat Leica'nın odağı sonradan değiştirilebilir kameralar üzerine çalışan bir marka olduğu biliniyor.

Yeni Huawei P9, 6 Nisan'da tanıtılacak. Bakalım Huawei P9'un kamerasında ne gibi sürprizlerle karşılaşacağız. Bekleyelim, görelim.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun