Akıllı Telefonlar 27 OCAK 2016 / 10:44

HTC One M10, A9 tasarımını devam ettirecek

HTC'nin yeni amiral gemisinin eleştiri oklarının hedefi haline gelen One A9 tasarımını sürdüreceği konuşuluyor.

MWC'ye yetişemeyeceği için MWC sonrasında bir etkinlikle tanıtılacağı söylenen yeni HTC One M10 akıllı telefonu hakkında çeşitli söylentiler ortaya çıkmaya devam ediyor. Geçtiğimiz hafta, telefonun bölgelere göre farklı çipsetlerle gelebileceğini sizlerle paylaşmıştık. Bu sefer de tasarımıyla ilgili bir bilgi ortaya çıktı.

İsabetli sızdırma haberleriyle ün salan Evleaks, HTC One M10'un tasarımıyla ilgili "HTC One A9'u sevdiyseniz M10'a bayılacaksınız" dedi. Yani bir şekilde One A9'un tasarımını sürdürüyor olacak.

HTC Ona A9, iPhone'a fazlasıyla benziyor olması sebebiyle büyük eleştirilere maruz kalmıştı. Son derece kaliteli bir üretimden geçmiş olması, gayet ince olması, güzel görünmesi gibi detaylar, iPhone 6'ya benziyor olmasıyla bir hayli göz ardı edilmişti. Görünen o ki HTC, hali hazırda patent ortağı olduğu Apple'ın akıllı telefonlarına benzemekten çekinmiyor.

Yeni cihazın nasıl bir tasarıma sahip olacağını şimdiden merakla beklemekteyiz.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun