Akıllı Telefonlar 04 AĞUSTOS 2015 / 12:32

Ekmek kızartma makinesi şeklinde şarj aleti

Ekmek kızartma makinesi şeklinde bir çoklu şarj aleti platformu olan Foaster, bir Kickstarter projesi olarak hayata geçti.

Teknoloji geliştikçe ürünlerin özellikleri, tasarımları çeşitleniyor. Bu sefer akıllı telefon, tablet, ipod tasarımlarından değil; ekmek kızartma makinesi şeklinde bir şarj cihazından bahsetmek istiyorum.

Evimizdeki teknolojik cihazların sayısı arttıkça, şarj kablolarının sayısı da artıyor. Şarj kabloları kayboluyor, dolanıyor, bozuluyor. Evdeki kablo karmaşasından kurtulmak için çözüm sağlayan çoklu şarj cihazı Foaster, ekmek kızartma makinesı tasarımıyla oldukça da sevimli.

Ekmek kızartma makinesinin ingilizce adı olan Toaster isminden yola çıkarak Foaster adını alan şarj cihazı aynı anda 4 cihazı şarj edebilme kapasitesine sahip. Aynı zamanda hem Apple ürünü, hem de Android işletim sistemli bir cihazı bağımsız olarak şarj edebiliyor.

Daha satışa sunulmamış olan Foaster, kablo karmaşasından kurtulmak isteyenlere bir çözüm olacakmış gibi görünüyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun