Akıllı Telefonlar 21 ARALIK 2015 / 09:32

CyanogenMod 13, LG telefonlara uygun hale geldi

Android işletim sistemini modlayarak farklı işlevler kazandıran CyanogenMod, 13. sürümünü LG telefonlara da sunmaya başladı.

Android'in en güzel yönlerinden biri elbette ki modlanabiliyor olması. Açık kaynaklı olması sebebiyle modlanması bir hayli kolay olan Android'e yıllardır Cyanogen, "CyanogenMod" adındaki üzerinde oynanmış ROM'larını kullanıcılara sunuyor. CyanogenMod'un 13. sürümüyle beraber Android 6.0 tabanı üzerinden gidilmeye başlandı.

LG G3 S, G3 Beat, G2 Mini ve Optimus L70, bundan böyle Android 6.0 - CyanogenMod kombinasyonundan faydalanabilecek. "Nightly" adı verilen beta sürüm olarak adlandırabileceğimiz bu sürümde hataların bulunabileceğini de göz önünde bulundurmanızı tavsiye ederiz. Bu modların yüklendiği telefonların garanti kapsamı dışında kaldığını da belirtmemize gerek yoktur herhalde.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun