Akıllı Telefonlar 26 MAYIS 2013 / 18:54

BlackBerry Q10 Türkiye'de

Vodafone'un kontratsız olarak 1999 TL’ye satışa sunduğu BlackBerry Q10, Vodafone Red’lilere ayda 29 TL’den başlayan fiyatlarla sunulacak.Vodafone Türkiye, BlackBerry’nin yeni telefonu Q10’u Vodafone Red tarifelerinde avantajlı ödeme seçenekleriyle sunmaya hazırlanıyor. BlackBerry Q10, 25 Mayıs Cumartesi günü 1999 TL kontratsız satış fiyatıyla satışa sunuldu. Vodafone Red’liler 28 Mayıs Salı gününden itibaren kampanyalı olarak ayda 29 TL’den başlayan ek ödemelerle BlackBerry Q10’un sahibi olabilecek.

Gücünü BlackBerry10 platformundan alan Q10, klasik klavyeli cep telefonlarının gücünü, geniş ekranlı akıllı telefonların kullanım rahatlığıyla birleştiriyor. Tasarımı ve multimedya özellikleriyle dikkat çeken telefonun batarya özellikleri de kesintisiz iletişim için geliştirildi.

BlackBerry Q10’da yer alan BlackBerry Hub özelliğiyle tek bir uygulama üzerinden tüm mobil iletişim ihtiyacı görülebilecek. Kullanıcı için önemli olan mesajlar ve iletişim trafiği tek dokunuşla listelenebilecek. BlackBerry Balance ise iş verilerini ve kişisel verileri akıllı bir şekilde ayırmak üzere geliştirilen ve BlackBerry Q10’da hazır sunulan bir teknoloji. Tek dokunuşla iş profilinden kişisel profile geçmek ve tek telefon içinde iki farklı telefon kullanır gibi hareket etme olanağı sunuyor. BlackBerry Messenger, güçlü altyapısıyla fikirleri paylaşmak ve ortak çalışma alanları yaratmak adına mesajlaşma ve video görüşmenin pratikliğini BlackBerry Q10’a getiriyor. BlackBerry Q10’da ‘push’ e-posta özelliği şirket veya kişisel bütün e-postalara kolay ve kesintisiz erişim sunarken, internet tarayıcısı, ajanda ve BlackBerry Application World gibi işlevleriyle beraber Facebook, Twitter gibi sosyal ağlara ve MSN gibi iletişim kanallarına etkin şekilde bağlanmayı sağlıyor.

Konuyla ilgili açıklama yapan Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Gökhan Öğüt, şunları söyledi:
“Vodafone Türkiye olarak, abonelerimiz dünya kalitesinde son teknolojilere eşit şekilde ve kolaylıkla erişebilsin, eriştikten sonra da kolaylıkla kullanmaya başlayabilsin diye geçtiğimiz yıl Akıllı Cihaz Akıllı İletişim Platformu ACAİP’i hayata geçirdik. ‘Vodafone’da ihtiyaca en uygun akıllı telefonu seçmek, almak ve kullanmaya başlamak ACAİP kolay’ diyoruz. Şimdi de BlackBerry’nin son cihazı BlackBerry Q10’u Vodafone Red avantajlarıyla abonelerimizle buluşturuyoruz. BlackBerry Q10’u 3G altyapımıza durmaksızın yaptığımız yatırımlarla bir yıl içinde neredeyse 2 katına yükselttiğimiz 3G hızımız ve çift taşıyıcılı internet teknolojimizle abonelerimize 81 ilde sunacak olmaktan mutluluk duyuyoruz.”

BlackBerry Q10 teknik özellikler

· BlackBerry® 10 işletim sistemi

· 16 GB dahili depolama alanı

· 3,1 inç dokunmatik ekran

· 720 x 720 çözünürlük, 328 ppi

· 8.1 MP arka kamera

· 1080p HD video kaydı

· 3G

· 10 saate kadar konuşma süresi (2G)

· 13 güne kadar bekleme süresi

· MicroSD bellek kartı desteği (32 GB)
ETİKETLER : blackberry vodafone
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun