Akıllı Telefonlar 11 NİSAN 2016 / 10:41

Blackberry Android pazarına iki yeni telefonla geliyor

Blackberry, Android pazardaki rekabet ortamına iki yeni telefonla dahi olmayı amaçlıyor.

Android ekosistemindeki rekabet hız kesmeden devam ediyor. Amiral gemisi olarak adlandırılan telefonların yanı sıra orta segmentte yer alan cihazlar arasında yoğun bir rekabet yaşanıyor.  Eski, başarılı günlerinden uzak olsa da Blackberry de bu rekabet ortamına dahil olmaya hazırlanıyor.

Blackberry CEO’su John Chen’in yaptığı açıklamaya göre 2016 yılının son döneminde iki farklı Android cihazı tüketicilerle buluşturmaya hazırlanan şirket, orta segmentte yer alacağını açıkladığı iki cihazla beraber pazara hareketlilik getirmeyi amaçlıyor.

Chen’in yaptığı açıklamaya göre orta segmentte yer alacak cihazlardan biri dokunmatik ekranla gelecek. Diğer cihazın ise Blackberry cihazlarda görmeye alıştığımız fiziksel  klavyeye sahip olması bekleniyor. Chen yaptığı açıklamada güvenlik konusunda oldukça iddialı olduklarının altını çizdi.
ETİKETLER : blackberry android
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun