Akıllı Telefonlar 16 HAZİRAN 2016 / 09:30

Avrupa pazarı ZTE'nin yüzünü güldürüyor

​ZTE, Avrupa’ya en çok ürün sevkiyatı yapan akıllı telefon üreticileri sıralamasında beşinciliğe yükseldi.

Couterpoint Technology Market Research tarafından yapılan araştırma sonucunda ZTE, Avrupa’ya en çok akıllı telefon sevkiyatı yapan üreticiler sıralamasında beşinciliğe yükseldi. 2016’nın Ocak ayı ile Mart ayı arasında yapılan sevkiyatların değerlendirildiği araştırmada ZTE’nin pazar payının yükselmeye devam ettiği vurgulandı.

Avrupa genelinde AXON ve Blade serileri üzerine odaklanan ZTE, yakın zaman önce Çin’de duyurulan AXON 7 modelini Avrupa’da da piyasaya sürecek. 2015 yılının sonuna gelindiğinde tüm dünyada 50’den fazla ülkede 30 milyon adetten fazla satılan Blade modellerinin önemli bir kısmı da Almanya, Fransa, İspanya ve İngiltere gibi Avrupa ülkelerinde satıldı.

İnsanların yüksek performanslı ve güvenilir cihazlara olan talebinin arttığının bilincinde olan ZTE, bu alanda detaylı çalışmalarına devam ediyor. Avrupalı kullanıcıların ihtiyaçlarına yönelik araştırmalar yapan ZTE bölgede kalıcı bir marka imajı yaratıyor. Avrupa çapında girişilen iş birlikleri de kullanıcıların ZTE markalı cihazlara erişimini kolaylaştırıyor.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun