Akıllı Telefonlar 19 ARALIK 2015 / 12:43

Asus Zenfone 3 ne zaman?

Asus'un Zenfone 3 serisine geçişi pek yakın bir tarihte olmayacak gibi.

Zenfone 2 akıllı telefonuyla Türkiye'de başarılı satış grafiği yakalayan Asus, elbette ki bu başarısını büyük oranda yüksek malzeme kalitesine ve uygun fiyatına borçlu. Yeni yıla girilirken Zenfone kullanıcılarının da aklından "Zenfone 3 ne zaman çıkacak?" sorusu geçiyor. İşte cevabı.

İsmi bilinmeyen bir tedarikçinin söylediğine göre Zenfon 3'ün çıkışı 2016 Mayıs - Haziran aylarını bulacak. Tedarikçi, Zenfone 3'ün parmak izi sensörüne sahip ilk Asus akıllı telefon olacağını da belirtiyor. Günümüz amiral gemisi akıllı telefonlarının bir çoğunda bulunan parmak izi sensörü, yavaş yavaş orta seviyede de kullanılmaya başlayacak. Zira sensörün maliyeti 5 dolar gibi cüzi miktarlara indi. Belki daha da ucuzlayacaktır.

Bakalım Asus Zenfone 3'te ne gibi değişikliklerle karşılaşacağız.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun