Akıllı Telefonlar 08 NİSAN 2013 / 10:20

Aradığınız kişi sizi tanımasa da telefonu tanıyacak

Defne Bilgi İşlem'in tanıttığı Call Signature teknolojisi sayesinde karşınızdaki kişi sizin telefon numaranızı bilmese bile gönderdiğiniz bilgilendirme mesajını ekranında görecek.Defne Bilgi İşlem tarafından, mobil görüşmeleri daha verimli bir platform haline getirmek üzere geliştirilen yeni ve inovatif bir çözüm olan Call Signature, telefon defterinde kayıtlı olunmayan numaraları aramanın hemen öncesinde, bilgilendirme mesajı göndererek arayan kişinin tanınmasını sağlayacak.

Birçok farklı işlevi olan servis, aranan mobil numaraya, aramadan hemen önce arayan numara tarafından kısa bir bilgilendirme mesajı gönderiyor. Pop-up şeklinde ekranda beliren bu mesaj ile aradığınız numaraya ad, soyad, nickname, şirket adı, ülke adı, arama nedeni gibi bilgileri iletiyor.

Bu çözümle, “Ya numaram kayıtlı değilse?”, “Bu numarayı tanımıyorum ki” gibi tanınmayan ve yabancı numaralar için duyulan endişelere sona erebilir. Detaylı bilgi için http://www.defne.com.tr adresini kullanabilirsiniz.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun