Akıllı Telefonlar 30 EYLÜL 2015 / 14:28

Apple Watch artık Google Maps'i destekliyor

Google tarafından hizmete sunulmuş, web tabanlı oldukça gelişmiş haritalama sistemi Google Maps, artık Apple Watch’ta çalışıyor.Apple’ın 2012 yılında kullanıma sunduğu harita uygulaması “Apple Maps” son 1 yıldır önemli gelişmeler kaydetse de, Apple kullanıcıları Google Maps’ten vazgeçecek gibi görünmüyor.

Apple Watch’ın desteğini sunmasıyla birlikte Google Maps uygulamasını kullananlar, iPhone üzerinden yaptıkları aramalarda, arama yaptıkları adresin bilgilerini Apple Watch üzerinden görüntüleyebiliyor.Aynı zamanda Google Maps, kullanıcılarına Apple Watch uygulaması üzerinden ev ve iş adreslerini rota bilgisi olarak sunuyor. Ancak kullanıcıların bu uygulamadan yararlanmak için ev ve iş adreslerini önceden tanıtması gerekiyor.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun