Akıllı Telefonlar 09 EKİM 2014 / 09:21

'Selfie' sevenler için: HTC Desire EYE

HTC Desire EYE, küçük kamera RE, Akıllı Göz Deneyimi (EYE Experience) ve Zoe, mobil görüntüleme ve daha fazlası için yeni bir dönemin başlangıcını müjdeliyor.HTC, bugün farklı görüntüleme ürünlerinin piyasaya sürülmesi ile kullanıcılar ve sektör için yeni ve heyecan verici bir inovasyon döneminin başlangıcını müjdeledi. Yepyeni akıllı telefon HTC Desire EYE, HTC Akıllı Göz Deneyimi (Eye Experience) adıyla bilinen gelişmiş görüntüleme yazılımı ve son olarak işbirliğine dayalı bir video düzenleme topluluğu olan Zoe’yi piyasaya sürüyor.

HTC Corporation CEO’su Peter Chou “HTC’nin bugün bir defa daha insanların teknoloji hakkındaki düşüncelerini değiştirdiğini” belirterek şunları söyledi: “1997 yılında, insanların dizüstü bilgisayarlarını evde bırakarak güçlü, cep tipi akıllı telefon ile bilişimden yararlanabilmesine imkân verdik. Bugün de ileriye doğru benzer bir adım atıyoruz. HTC, inanılmaz donanımı eşsiz yazılım ile bir araya getirerek görüntüleme konusunda düşünüş biçimimizi de yeniden şekillendiriyor. Sizi vizörün arkasından alıp asıl ait olduğunuz yere, yani aksiyonun tam merkezine yerleştiriyoruz.”

HTC Desire EYE: En iyi 'selfie’ler

Zoomlama, kırpma ve baskı çıkartmanıza imkân veren 13MP ön ve arka kameralara sahip olan HTC Desire EYE, fotoğraf ve videolar çekmeyi ve selfie’ler (özçekimler) yapmayı sevenler için eksiksiz şekilde donatıldı. BSI sensörleri loş ışıklı koşullarda dahi net fotoğraflar yakalarken her iki kamera üzerindeki akıllı çift LED flaş ise, ortamdaki ışık düzeyleri daha da düştüğünde de sizi iyi gösteren, doğal tonlar sağlıyor.

HTC’nin yeni Akıllı Göz deneyimi (Eye Experience) ve Zoe uygulaması, Qualcomm Snapdragon 801 işlemci ve yüksek hızlı 4G bağlanabilirlik sayesinde, çekimleri basit bir şekilde düzenlemenizi sağlıyor.

 
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun