Telekom Ağ ve Altyapı 02 TEMMUZ 2010 / 07:58

Symantec, PGP Corporation ve GuardianEdge'ı satın aldı

Symantec, bu satın almayla kullanıcıların ihtiyaçlarına önemli ölçüde cevap verecek.

Symantec, bu satın almayla kullanıcıların ihtiyaçlarına önemli ölçüde cevap verecek.


Symantec, e-posta veri şifreleme pazarının iki önemli şirketi PGP Corporation ve GuardianEdge'ın satın alma işlemlerini tamamladığını duyurdu. Symantec ve GuardianEdge ile PGP Corporation arasındaki satın alma anlaşması ilk olarak 29 Nisan 2010 tarihinde netlik kazanmıştı.

Bu satın almayla Symantec, kullanıcıların en kritik bilgilerini güvenli biçimde saklı tutmaları ve etkin şekilde yönetmeleri konusunda önemli bir destek sağlayacak. PGP ve GuardianEdge'in standartlara dayalı şifreleme işlevselliklerinin Symantec çözümleriyle bir araya getiren şirket böylelikle bireylerden, KOBİ'lere, kamu kurumlarından büyük ölçekli işletmelere kadar her alandaki kullanıcının ihtiyaçlarını karşılayacak bütünleşik veri koruması çözümlerinin önemli bir ürün setine sahip oldu.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun